MÖBLER / Bord / Soffbord 10695075
*
nr 1069 5075
Soffbord
1950-tal, längd: 149 cm, djup: 59 cm, höjd: 57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:07:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 20:31:38
1
800 kr
14/11 15:27:46
2
Vinnande bud
14/11 16:26:16
3
1.500 kr
14/11 16:26:16
2
1.600 kr (Budbetjänt)
14/11 16:27:04
3
2.000 kr
14/11 16:27:04
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5075
Soffbord
1950-tal, längd: 149 cm, djup: 59 cm, höjd: 57 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 20:31:38 | 1 | 800 kr |
14/11 15:27:46 | 2 | Vinnande bud |
14/11 16:26:16 | 3 | 1.500 kr |
14/11 16:26:16 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
14/11 16:27:04 | 3 | 2.000 kr |
14/11 16:27:04 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25 -
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43